יום חמישי, 27 בדצמבר 2012

החממה פרק 10


דרמת הנעורים הדשה והמצליחה החממה פרק 10 החלה את שידורי העונה הראשונה שלה וכבר זוכה לביקורות מאו מעניינות לאור עלילתה העכשווית המציגה לנו בעין חדה וקרובה את חייה של משפחתה של האסטרונאוטית הראשונה של ישראל נעמי רשף. הדרמה הישראלית הזו טובה לא פחות מדרמות נעורים אמריקאיות ואכן היא נראית דווקא מאוד דומה להן מה שעושה את כל עלילת המסתורין סביבה להרבה יותר מעניינת. חייה של אלה לי השתנו כאשר אבדה את אמא אך היא לא מוותרת על חיים נורמליים לנערה בגילה ואחרי כל הסיפור הטרגי שעברה בחייה היא דווקא מעדיפה להישאר מאחורי הקלעים ולא לבוא במגע עם פרסום מיותר. אלה לי תעשה הכל בשביל אח שלה והיא דמות מעוד מרדנית ובועטת אך כאשר אח שלה היה צריך את עזרתה בלהיכנס לבית הספר למנהיגים החממה פרק 10 היא עושה הכל במטרה להכניס אותה כיוון שהיא ראתה כמה הוא התאמץ והתאמן חודשים בשביל לעשות קצת כבוד לאמם המנוחה. כשאלה לי מבינה שאח שלה הולך להיות רחוק פתאום נכנסו קצת פרופורציות לחייה מה שגרם לה להיבחן בעצת המנהל גם היא ולהיכנס ללמוד בבית ספר למנהיגים הנכסף.

חדש החממה פרק 10

הדרמת נעורים המצליחה החממה פרק 10 החלה את שידוריה רק לאחרונה אך זה לא מונע ממנה להגיע למצב בו היא מקבלת ביקורות מאוד חיוביות לגבי העלילה המעולה שלה. הדמויות בדרמה הזו מאוד מורכבות ואנחנו לא באמת יודעים לאן היא תיקח אותנו כיוון שכל פרק מעיד על מצב אחר לחלוטין מה שגורם קצת למעט בלבול אך לא גורע בכלל מהמסתורין הזה שמותח אותנו לחלוטין ומותיר אותנו מרותקים למסך.

דמויות ראשיות בדרמה החממה פרק 10

דמויות ראשיות נוספות בדרמה החממה לצפייה ישירה היא בתו של מנהל בית הספר למנהיגים וחבר שלה סבבם מתרחשים כל מיני דברים מאוד מוזרים בדרמה החממה פרק 10 ולא כלכך מובן מה קורה איתם אך הם עדיין מככבים לנו על המסך באופן מעולה ופרק האחרון במיוחד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה