יום רביעי, 26 בדצמבר 2012

גאליס עונה 2 פרק 73


דרמת הנעורים המצליחה בישראל גאליס עונה 2 פרק 73 ממשיכה את שידוריה המתקדמים של העונה השנייה והמצליחה שלה שכבר לאור הצלחתה החלו בארגוני העונה השלישית שתהיה ככל הנראה לאור השמועות מפתיעה ומסתורית ביותר. גאליס מחנה הקיץ האהוב ממשיך לככב לנו על המסכים יחד עם המשתתפים הבלתי נשכחים והעונה בדרמה הישראלית המצליחה גאליס עונה 2 פרק 73 מצטרפים לנו משתתפים נוספת ששומרים על אווירת המסתורין הזו חזקה מתמיד. הרבה מצבים מוזרים מתגלגלים סביב מחנה הקיץ הזה ועם על הדמיון והפנטזיה עדיין קשה לנו להבין איך הכל יסתדר בסופו של דבר ואחרי הגילוי המרעיש לגבי אביו הביולוגי של יונתן הנער המגיע למחנה כל שנה מבית האומנה אנחנו עדיין שואלים את עצמנו מה באמת קרה לאמא שלו שחיפשה אחר הממלכה האבודה גאליסיה שממנה לא חזרה לעולם מה שהותיר את בנה חשוף לחלוטין ולבד מתמיד בבית אומנה נידח איפהשהו והכל לצפייה ישירה בחינם בדרמה גאליס עונה 2 פרק 73.

גאליסיה בדרמה גאליס עונה 2 פרק 73

גאליסיה היא ממלכה אבודה בה שולטים זרדה ואיקרה הטיפש בעלה בדרמת הנעורים המצליחה ביותר בישראל גאליס עונה 2 פרק 73 זרדה גורמת לאיקרה לעשות כל מה שהיא רוצה ובגלל שאין לו כלכך דעה אישית בכל הצורה בה מתנהלת ממלכת גאליסיה הוא עושה בדיוק כל העולה על רוחה. הממלכה הזו עליה בעצם מתבססת כל עלילתה של דרמת הנעורים המצליחה גאליס עונה 2 פרק 73 והיא זו שגרמה ליונתן לחיות את חייו לבד בלי הורים כל השנים האלו. גאליסיה היא ממלכה דמיונית שהמפתח אליה נמצא איפהשהו ביער המקיף את מחנה הקיץ האהוב.

חדש גאליס עונה 2 פרק 73

העונה בדרמת הנעורים המצליחה גאליס לצפייה ישירה הרבה מצבים משתנה וככל שאנחנו שוקעים באווירת המסתורין הזו ששיגעה לחלוטין כל נער בישראל אנחנו מבינים כמה סבוכה היא יותר ויותר. גאליס עונה 2 פרק 73 זכתה להערכה רבה לא רק בישראל ועלילתה נמכרה והצליחה במספר מדינות ברחבי העולם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה