יום רביעי, 12 בדצמבר 2012

מאסטר שף עונה 3 פרק 12


סדרת הבישולים המצליחה של ישראל מאסטר שף עונה 3 פרק 12 ממשיכה להציג לנו תחרות מאוד קשה בין משתתפיה שנלחמים על התואר הנכסף של המאסטר שף הבא של ישראל.
השנה בתכנית מאסטר שף עונה 3 פרק 12 אנחנו רואים כמה הכל שונה ואנחנו צופים במשימות הדחה קשות ביותר שבסופם הולכים מתמודדים אהובים שהיא מאוד בולטים בתכנית.
בפרק האחרון של הסדרה צפינו במשימת הפתיתים שהייתה מאוד קשה מאחר והשופטים הוסיפו למתמודדים רבע שעה נוספת אך ביקשו שיגיו להם עוד מנה. המשימה הזו כצפוי כמעט הייתה בלתי אפשרית בשביל רובם אך משתתפי מאסטר שף עונה 3 פרק 12 עמדו בה כמו שצריך.
בנוסף למשימת הפתיתים הקשה ולמרות שהיא לא הייתה משימת הדחה בחרו השופטים בכל זאת להעלות את התחרות ואמרו שבכל אופן מי שיבשל את המנה הכי פחות טובה יאלץ ללכת הביתה ואכן נפרדנו מאיתי אלימלך.

שלי הרמן מאסטר שף עונה 3 פרק 12

שלי היא מתמודדת מאוד בולטת בסרת הבישולים המצליחה מאסטר שף עונה 3 פרק 12 ובפרקים הקודמים שבהם צפינו בה נכווית באופן מאוד קשה היא עדיין לא וויתה ועם ידיה החבושות היא השתתפה במשימת הפתיתים והצליחה להביא מנה מאוד טובה אבל היא נכנסה בכל זאת לרשימת משתתפי משימת ההדחה הבאה של מאסטר שף עונה 3 פרק 12.
שלי היא מאוד קופצנית והיא מביאה הרבה אוכל מלא בחיים שמאפיין מאוד את האישיות שלה ובנוסף לבישול המדהים שלה היא אנרגטית מאוד ואוהבת שהכל יהיה מושלם אפילו אם מתפקשש קצת בדרך.

אתי לוי מאסטר שף עונה 3 פרק 12

מתמודדת נוספת בולטת בסדרת הבישולים המצליחה בישראל מאסטר שף עונה 3 פרק 12 היא אתי לוי המופלאה.
אתי מביאה מנות מדהימות שמאפיינות ביותר את סביבת חייה ואת האופי שלה.
השבוע במשימת הפתיתים הצליחה אתי להביא מנה שהכניסה אותה לרשימת ההדחה של מאסטר שף עונה 3 פרק 12 והצליחה לעבור את הקושי שהיה במשימה ההזויה הזו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה