יום ראשון, 16 בדצמבר 2012

החממה פרק 3


הדרמה הישראלית החדשה בסגנון של דרמת נעורים אמריקאית מציגה לנו עלילה חדשנית ביותר המדברת על חייה של האסטרונאוטית הראשונה של ישראל נעמי רשף שלמדה בפנימיה בשם החממה פרק 3. בזמן חזרתה ארצה עם המשלחת שלה התפוצצה המעבורת ונעמי מתה באופו טרגי והותירה אחריה שני ילדים ובעל שבור. הסדרה מתחילה מאלה- לי ואלפי ילדיה. אלפי מנסה לעשות את נעמי גאה מלמעלה והוא מצליח להתקבל ללמוד בבית הספר הנחשב והגבוה ביותר החממה לצפייה ישירה בו גם אמא שלו למדה. באופן מפתיע גרם איכשהו אלפי לאלה- לי גם להצטרף ולנסות להיבחן לבית הספר החממה פרק 3, אנה לי שדחתה את הרעיון על הסף תחילה לא האמינה שבכלל הציעו לה סיכוי אך בכל זאת ניסתה להיבחן והצליחה להתקבל.

דינה החממה פרק 3

דינה היא אסירה בבית סוהר לעבריינים צעירים שאיכשהו המנהל של בית ספר החממה פרק 3 חושב שיש בה משהו מעבר לכל הקשיחות והוא מנסה לתת לה הזדמנות להיבחן לבית הספר שכולם רוצים ללמוד בו. תחילה דינה התנהגה בפראות ואף השתמשה בסכין וסכנה את רחוש בית הספר עוד לפני שנבחנה למבחנים של החממה פרק 3.
בנו של מנהל בית הספר חשב שאביו השתגע והוא לא היה מוכן שדינה תיכנס לבית הספר אך בכל זאת אבא שלו התעקש שיש בה משהו ושהוא נותן לה הזדמנות והוא שחרר אותה מהאזיקים ברחבי בית הספר.

דניאל החממה פרק 3

דניאל הוא רכז הכדורסל בדרמת הנעורים החממה פרק 3. דניאל אימפולסיבי ויהיר וחושב שהכל מגיע לו. יש לו את החברה היפה ביותר בבית הספר ובשביל ספורטאי כמו שהוא זה היה מספיק. הוא רדוד ושטחי ובגללו אלפי כמעט לא התקבל כאשר דניאל דאג להתגרות בו ובכך לגרום לאלפי להרביץ לו מול המנהל. אחרי שאלה- לי ראתה את זה היא פנתה למנהל באופן אישי וקראה לבית הספר החממה פרק 3 מקום של סדיסטים ולא של מנהיגים.
לצפייה לחץ כאן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה