יום שלישי, 25 בדצמבר 2012

החממה פרק 8


דרמת הנעורים החדשה החממה פרק 8 מתחילה את שידורי העונה הראשונה שלה בתאוצה ולאור הצלחתה ככל הנראה זו לא תהיה האונה האחרונה שלה. הדרמה הישראלית הזו היא בסגנון דרמת נעורים אמריקאית והיא מצליחה לא פחות לרתק את הנוער הישראלי למסכים ולצפות בפרקים מסתוריים יוצאי דופן שאכן מראים לנו שמשהו לא טוב קורה סביב בית הספר למנהיגים החממה פרק 8. אחרי כל מה שקרה בפרקים הקודמים בהם אלפי בנה של נעמי רשף התקבל לבית הספר הנכסף בו למדא אמו דמותו מתחילה להתעצב לנו קצת אחרת ממה שתיארנו ואחרי שהוא גנב לאלה לי את המפתח המוביל ישר לבית הנשרים בחממה היא לא מאמינה שהוא עשה את זה רק כדי להשתלב בחברה והיא מתחילה להיות מאוד סקפטית לגבי כל מה שעובר על אח שלה לאחרונה ומתחילה להיערך בהתאם לצעד הבא בו יחליטו העורבים להכריח את אלפי לעשות משהו אחר כלשהו בשבילם שכמובן יכלול גם אותה על הדרך. המלחמה בין העורבים והנשרים בבית הספר החממה פרק 8 ממשיכה ועולה רמה ואחרי שהם פורצים למגורי הנשרים הכל מתחיל להיות הרבה יותר מלוכלך מהצפוי.

דינה החממה פרק 8

דינה היא אסירה לשעבר שהגיעה ללמוד בבית הספר החממה פרק 8 בגלל שהמנהל חשב שיש בה משהו ואכן היא מתגלה כדמות מאוד רגישה שעברה הרבה בחייה. בפרקים הקודמים של הדרמה המצליחה החממה פרק 8 מואשמת דינה על לא עוול בכפה בגנבת אקדח שכלל לא ראתה מעולם והכל נופל עליה כיוון שהיא היחידה עם עבר פלילי ברחבי החממה, בסופו של דבר לא רק מתגלה שהיא חפה מפשע האקדח נמצא באחד מהלוקרים של חבר בקבוצת העורבים והוא לא אחר מאשר החבר של בת המנהל.

פרסום החממה פרק 8

דרמת הנעורים החדשה החממה לצפייה ישירה מצליחה לזכות בפרסום רב ועלילתה מעניינת וחסרת תקדים כזו שלא באמת יכולים לדעת איך כל זה יגמר אך העלילה סוחפת אותנו למקומות טובים ורעים כאחד ומציגה לנו את התחרות בין תלמידי בית הספר למנהיגים החממה פרק 8.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה