יום ראשון, 13 בינואר 2013

שומרי הסף לצפייה ישירה


הסרט הדוקומנטרי שובר הקופות שומרי הסף לצפייה ישירה יוצא למסכים וזוכה להצלחה אדירה בכל הקשור לעלילתו השובה המציגה לנו בעין קרובה את כל מצבה הביטחוני של ישראל מאז מלחמת ששת הימים ועד היום. הכל קורה כלכך מהר והסיפורים המוצגים שם הם מהכואבים והאכזריים ביותר שיצא לכם לראות. הכל נעשה תחת פיקוחו הנוקב של השב"כ ששלח סוכנים למשימות סודיות ביותר שלפעמים אף נגמרו בגזרי עונשי מוות כאלו ואחרים על אנשים רנדומליים שסביבם הגיעה מסקנה אחת ברורה המורה על חיסול כל מי שמערער את ביטחונה של המדינה. הסרט שומרי הסף לצפייה ישירה מציג לנו את כל העלילה המושלמת הזו באופן הכי קרוב לאמת על מנת להראות לכל העולם את מצבה הביטחוני המסוכן בה נמצאת ישראל בכל יום מחדש ובמיוחד לאור כל הערבוב של מי שחי בסביבתה לאורך כל השנים מה שגרם למלחמות בלתי צפויות ולחיכוכים מדיינים בלתי ניתנים להסברה שגרמו לכל הבלגן סביב הארץ הקדושה להפוך את החיים של תושביה לגיהינום מוחלט והכל לצפייה ישירה בסרט שומרי הסף לצפייה ישירה.

השב"כ שומרי הסף לצפייה ישירה

השב"כ כידוע שירות ביטחון כללי המהווה חלק עיקרי מכל גורם ביטחונה של מדינת ישראל ובסרט שומרי הסף לצפייה ישירה בפרט. בסרט מציגים לנו את כל מה שהארגון עשה מאז מלחמת ששת הימים ומה קרה לאחר שסוכני שב"כ הסתתנו למקומות אסורים וחזרו עם סודות מדינה שזעזעו את חייהם של רבים ואף קבעו מי ימות ומי יחיה באופן בלתי נמנע הנלווה למקצוע. הסרט שומרי הסף לצפייה ישירה מציג לנו בעין קרובה את עבודת השב"כ בשטח האויב ואת כל הישגיו לאורך השנים במדינת ישראל.

חדש שומרי הסף לצפייה ישירה

שומרי הסף לצפייה ישירה היא אומנם סרט חדש אך הוא זוכה להצלחה אדירה המאפיינת בדיוק את מצבה הביטחוני של מדינת ישראל כיום ובעבם. שומרי הסף לצפייה ישירה מביא לנו את הסיבות למה ישראל הצטרכה לנקוט באמצעים מחמירים בסיטואציות כאלו ואחרות ומראה לכל העולם את מה שהיה נסתר לחלוטין קודם.
לצפייה לחץ כאן


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה