יום ראשון, 27 בינואר 2013

למלא את החלל לצפייה ישירה

הסרט הישראלי סוחט הדמעות בביומה של רמה ברשטין המוכשרת למלא את החלל לצפייה ישירה יוצא אלינו למסכים עם עלילה ייחודית במיוחד המצליחה לזכות בשבעה פרסי אופיר אחד אחרי השני וללא עוררין זה אחד הסרטים שפשוט אסור להימנע מלראות אותם.  חייה של שירה מנדלמן, צעירה חסידית וחרדית מהשורה, משתנים לחלוטין כאשר מתה אחותה בשעת לידת בנה והותירה אחרי ה אלמן צעיר ותינוק קטנטן. מעבר לכל הצער הכבוש איתו התחילו להתמודד משפחת מנדלמן שערורייה לא יצירתית במיוחד מעוותת לנו את כל מה שחשבנו על העולם החרדי קודם וברגע שהוריה של שירה מבקשים ממנה להינשא לאלמן הטרי ובאופן בלתי נמנע לקחת את מקומה של אחותה במקום להינשא לשידוך הרענן והגבר הראשון שמצא חן בעיינה היא צריכה לעמוד בפני פרשת דרכים לא קלה בכלל. למלא את החלל לצפייה ישירה מציג לנו את העלילה מהייחודיות ביותר שיצא לכם לראות אי פעם והכל גם במתכונת לצפייה ישירה ללא תקולות.

סרט ישראלי למלא את החלל לצפייה ישירה

למלא את החלל לצפייה ישירה הוא לא סתם סרט ישראלי פשוט והעלילה שלו היא מהמושקעות ביותר והיא גורמת לנו לראות בעין קרובה את כל המתרחש בחייהם של החרדים בארץ. שירה עמדה להינשא לבחור מתוק ומקסים והראשון שאי פעם הסכימה לעצמה להניח עליו את עיניה ופתאום משום מקום היא צריכה להתמודד עם האבל הגדול על אחותה האהובה וגם למצוא דרך להשאיר את האחיין שלה קרוב לפני שהאלמן שטרי יינשא בשנית לאמריקאית ויטוס עם בנו הרחק. למלא את החלל לצפייה ישירה מציגה לנו את כל מה שעוברת שירה בדרך הארוכה והגורלית להחלטה שתשנה את חייה לחלוטין.

חדש למלא את החלל לצפייה ישירה

למלא את החלל לצפייה ישירה רק יצא לנו למסכים לא מזמן וכבר זכה בשבעה פרסי אופיר והיה מועמד לפרס האקדמיה לטלוויזיה. העלילה היא בהחלט ייחודית ולא ניתן להתעלם מכל מה שהולך שם במיוחד עם כל ההחלטה אותה שירה הצעירה צריכה לעשות וכמה שיותר מהר. שירה ללא ספק הולכת לשנות את חייה מקצה אחד לשני והסרט המצליח של כל הזמנים למלא את החלל לצפייה ישירה מראה לנו את זה בצורה הכי ברורה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה