יום שני, 19 באוגוסט 2013

אקדח כפול

אקדח כפול
אקדח כפול לצפייה ישירה הוא סרט אקשן קומי חדש שיצא ממש עכשיו, משחקים בוא שני שחקנים מאוד טובים ומוכרים בעולם הקולנוע. הראשון הוא דנזל וושינגטון והשני הוא מארק וולברג. שניהם שחקנים שמוציאים סרטים כל הזמן ונחשבים לפופולריים בארצות הברית. סרט אקשן שמשלב כאלה שחקנים רק גורם לנו לרצות לראות את הסרט, משהו רע לא יכול לצאת מזה בסרט אקדח כפול. גם הביקורות על הסרט עד עכשיו לא רעות בכלל, כנראה שהשילוב של שני שחקנים כאלה הופך את הסרט החדש למוצלח בכל רחבי העולם.
אקדח כפול והעלילה
עלילת הסרט אקדח כפול מספרת את סיפורם של שני סוכנים שעובדים ביחד במטרה להפיל ארגון סמים גדול, הם לא יודעים ששניהם סוכנים, מה שגורם להם לחשוד אחד בשני. כששניהם מגלים שהם סוכנים פדרליים ויש להם מטרה משותפת בסרט אקדח כפול, שנמצא עם עוד סרטים לצפייה ישירה, הם מבינים שצריכים לסמוך אחד על השני. אף אחד לא מוכן לעזור להם, לא המשטרה ולא הרשויות, הם מוצאים את עצמם לבד נלחמים בארגון פשע גדול שמנסה לחסל אותם בכל דרך אפשרית. הכל תלוי אך ורק בהם, הם נמצאים בסכנה אבל לא מוותרים ועושים הכל כדי לראות את הפושעים מאחורי הסורגים.
אקדח כפול ודנזל וושינגטון
אחד השחקנים בסרט אקדח כפול הוא דנזל וושינגטון, דנזל נחשב היום בארצות הברית לאחד השחקנים הטובים ביותר בעולם הקולנוע האמריקאי. הוא שיחק במגוון סרטים וזכה לאוסקר ועוד כמה פרסי גרמי והיה מועמד הרבה פעמים לשחקן הטוב ביותר. הוא התחיל להשתתף בסרטים עוד בשנות השבעים, אבל ההצלחה שלו באה בשנת 1987 בעקבות סרט שהשתתף בו. הוא השתתף בסרטים כמו: “דז'ה וו", “טעון הגנה", “לא ניתנת לעצירה", “הנבחר", “האיש שבפנים" וכמובן הסרט החדש אקדח כפול.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה