יום ראשון, 24 בנובמבר 2013

בלו נטלי עונה 2 פרק הסיום לצפייה ישירה

בלו נטלי עונה 2 פרק הסיום לצפייה ישירה
בלו נטלי עונה 2 פרק הסיום מביא לכם את הפרק האחרון המותח והמסעיר של הסדרה שבוחרת לעסוק באחד הנושאים הכואבים בחברה הישראלית בפרט ובכול העולם בכלל. מדובר בסדרת דרמה העוסקת בתעשייה המשגשגת של סחר הנשים בישראל ובאנשים המתפרסנים כסף רב מכל הדבר הזה. האנשים שמתפרנסים מסחר בנשים מתייחסים לנשים כחפץ לכל דבר, ככלי לעשיית כסף והם מתעשרים על חשבון הגב של הבנות המסכנות. האנשים שמפעילים את העסק חיים בסדרה חיים בורגניים טובים ושופעים ולא משנה להם בכלל שזה על חשבון אנשים מסכנים שסובלים כל יום. צביקה הדר לא מוכן להמשיך בדרך הזו ולכן הוא משנה לשנות את המצב, ועכשיו נותר לברר האם הוא יצליח.

בלו נטלי עונה 2 פרק הסיום לצפייה ישירה השחקנים הטובים בישראל
בסדרה משחקים שחקנים מפורסמים שבראשם עומד צביקה הדר. צביקה הדר מגלם את גדי ששון , לשעבר גדי מועלם, איש בן 40 בעל חנות אלקטרוניקה שפושט את הרגל ונאלץ לחזור לבית משפחת אשתו באשדוד ואז הוא מצטרף לעסק היאכטות במפעיל גסו.
גם יפתח קליין משחק בסדרה הווא מגלם את יוני הגואל. הוא למעשה מייצג את הפרדוקס בצורה המובהקת: מצד אחד, המפרנס הראשי נשוי עם ילדים אך מצד שני, מתעסק בעסקים מפוקפקים ועוד גורר אחריו עוד אנשים. עוד דמות מרכזית היא דפנה דקל שמגלמת את קרן ששון. היא הייתה מלכת יופי לשעבר והיו ממנה המון ציפיות להצליח ולהציל את המשפחה, אבל גם היא חוזרת לאשדוד ומסתבכת עם העסקים המפוקפקים. בלו נטלי עונה 2 זו סדרה שמשקפת מציאות כאובה וקשה ואם אתם רוצים להראות הזדהות אתם חיייבם לצפות בזה

בלו נטלי עונה 2 פרק הסיום לצפייה ישירה צביקה הדר
צביקה הדר הוא אחד מאנשים הבידוק הטובים בישראל ובעברו הוא כבר הספיק לעשות המון דמויות ותפקידים בלתי נשכחים. בסדרה הזו צביקה הדר מגלם את גדי ובניגוד לכל שאר התפקידים האחרים שלו בקריירה, משחק תפקיד דרמטי. המשחק של צביקה הדר זוכה לשבחים רבים והאיש שכבר עשה הכול בטלווויזיה מוכיח שהוא גם יכול להיות שחקן מצוין.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה