יום שלישי, 26 בנובמבר 2013

מקימי פרק 3 הצצה

מקימי פרק 3 הצצה

מקימי פרק 3 הצצה היא סדרת דרמה בת חמישה פרקים בלבד והיא מביאה לנו את הפרק השלישי החדש של סדרה זו שמצליחה להביא לנו דברים מעניינים של הדמות הראשית שלנו שממשיכה לנהל את חייה החדשים. היא נטשה את העולם החילוני ועכשיו הוא הכל סביב העולם הדתי. מקימי פרק 3 הצצה מבוסס על סיפור חזרתם בתשובה של עלמה ובן, שכיום הם חסידי ברסלב, והם מצליחים לנהל את חייהם החדשים בלי שום בעיה וזה רק מחזק אותם עוד יותר. הסדרה הזאת לוקחת כמה קטעים מתוך הספר והיא מנסה להראות לנו את עולמם החדש שהם חווים לאחר שהחליטו לפתוח דף חדש בחיים.
מקימי פרק 3 הצצה ויעל פוליאקוב
אחת השחקניות בסדרה מקימי פרק 3 לצפייה ישירה היא יעל פוליאקוב שנולדה בשנת 1977 היא שחקנית ותסריטאית ישראלית זוכת פרס האקדמיה לטלוויזיה בזכות הדמויות שגילמה בסדרות שונות. היא השתתפה בכמה תוכניות טלוויזיה וגם בכמה סדרות שבזכותם היא הצליחה להתפרסם בצורה מהירה בארץ. היא השתתפה בהרבה מאוד סדרות ישראליות ועכשיו היא מגיעה עם סדרה חדשה בשם מקימי פרק 3 הצצה. היא מאוד מתאימה לדמות של סדרה זו והיא מצליחה לעשות את הדמות שלה בצורה שמאוד דומה למציאות.
מקימי פרק 3 הצצה ועלמה זוהר
שחקנית נוספת בסדרה מקימי פרק 3 הצצה היא עלמה זוהר, היא זמרת ומוזיקאית ישראלית. היא יותר זמרת מאשר שחקנית, אבל מצאה בסופו של דבר משחקת בסדרה החדשה. באוגוסט 2013 עשתה הרבה מאוד דברים על מנת להוציא את אלבומה השלישי, אשר יקרא "לחם, אהבה". היא לא ממש מוכרת, אבל היא מצליחה לעשות את התפקיד הזה בצורה טובה בסדרה מקימי פרק 3 הצצה. הסדרה הזאת הולכת להביא לנו דרמה מעניינת, ששוב תתמקד בעולם הרוחני והדתי של האנשים, משהו שהפך לנורא פופולרי בשנים האחרונות בסדרות ישראליות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה