יום חמישי, 26 בדצמבר 2013

גולסטאר עונה 2


גולסטאר עונה 2

אחת העונות שכולם מחכים לראות היא העונה הכי חדשה בשם גולסטאר עונה 2 והיא מגיעה עם כל הדמויות הכי חדשות, המוכרות היותר והמוכרות פחות של העונה והיא ממשיכה להביא לנו את התוכנית המיוחדת הזאת עם כל הקטעים המצחיקים שלה אחרי ההצלחה של העונה הקודמת. העונה החדשה שוב מכניסה את כל הדמויות החדשות לוילה בתוך וינגייט ושם הם צריכים לעבור את כל האימונים שיהפכו אותם בסופו של דבר לשחקני כדורגל בתוכנית גולסטאר עונה 2. הם מתחילים לעבור אימונים בסיסיים כבר מהפרק הראשון וכבר רואים שלא כולם יכולים לעמוד בזה, מה שהופך את זה לבעיה שתציק להם לאורך זמן.

גולסטאר עונה 2

התוכנית הזאת מגיעה אלינו אחרי ההצלחה הגדולה של העונה הקודמת, היא מצליחה להביא משהו מרענן ומשהו חדש שלא רואים כל הזמן בטלוויזיה. העונה הזאת שוב חוזרת על כל הדברים מהעונה הקודמת והיא עושה את זה עם כל הדמויות החדשות והמפתיעות שאין להם שום קשר לכדורגל וזה בכלל לא מעניין אותם בסדרה גולסטאר עונה  2פרק 1 לצפייה ישירה. מה שמעניין אותם זה להעביר את הזמן בנוח ולא לעשות יותר מדי דברים שקשה להם לבצע אותם. הם שוב יוצאים לכל מיני מקומות מעניינים ומוזרים כחלק מהתהליך הזה שהם עוברים כאן בתוכנית גולסטאר עונה 2.

גולסטאר עונה 2

העונה החדשה של גולסטאר עונה 2 ממשיכה להביא לנו את ההיכרות שכולם עושים מהפרק הראשון והם מתחילים למצוא לעצמם את חבריהם החדשים לעונה הזאת. שייע ממשיך להיות המאמן שלהם והוא מצפה מהם למשמעת של כדורגלנים, אבל הם לא ממש מתלהבים מכל הרעיון הזה ולא לוקחים את זה ברצינות בתוכנית גולסטאר עונה 2. יש כאן אנשים מוכרים כמו צביקה פיק, ג'קי חוגי ועוד רבים אחרים שמנסים להשתלב בתוך כל העולם הזה, אבל זה לא ממש הולך להם. העונה הזאת נמצאת כבר באתר שלנו עם הפרקים הראשונים שלה והכל לצפייה ישירה.


 
 
 
 
 
 
 
 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה