יום שלישי, 3 בדצמבר 2013

משחקי הרעב 2

משחקי הרעב 2

אחד הסרטים הכי חדשים והכי מדוברים של השנה הוא הסרט החדש משחקי הרעב 2, הוא חוזר אלינו עם עלילה חדשה שממשכיה להתמקד במי שזכה בטורניר הקודם ומצליח להביא לנו את הסיפור החדש שלהם בעקבות הזכייה שלהם. הסרט הזה מתחיל עם הדמות הכי מרכזית בסרט והיא ממשיכה להיות עצובה, אפילו אחרי הזכייה כי היא יודעת טוב מאוד שהדיכוי הזה לא עזר לאף אחד והשלטון ממשיך להטיל אימה ופחד על אנשים בצורה מאוד אכזרית. היא חוזרת הביתה ורואה בחדר שלה את הנשיא בכבודו ובעצמו שבא לבקר אותה, היא מבינה שהוא לא בא עד לשם סתם כך והוא מציב לה תנאי מאוד חשוב. היא תצטרך להוכיח לכל המחוזות שהזכייה שלה נבעה מתוך אהבת אמת ולא בגלל רחמים וזה כמובן בגלל שהנשיא מפחד שכל האנשים הפשוטים יזדהו איתה בסרט משחקי הרעב 2. היא יודעת שאם היא לא תעשה את זה, השלטון יפעיל דיכוי אכזרי ואנשים רבים עלולים למצוא את מותם בגלל שהיא לא ביצעה את מבוקשו של הנשיא. היא נמצאת בלחץ ולא חושבת שכל המסע הזה לא ממש יעזור לה, בגלל שהיא לא יודעת להראות אושר שהוא לא אמיתי והיא יודעת שהיא לא תצליח לעמוד במשימה זו. היא לא ממש ממהרת לשתף בזה את בן זוגה לטורניר ומנסה בהתחלה להראות לצופים את אהבתה כלפיו.

משחקי הרעב 2

משחקי הרעב 2 הוא סרט שממשיך להתמקד במסע שלהם לכל המחוזות והכל על מנת להציג את עצמם לעם הפשוט שצופה בהם מבחוץ. הם מקבלים לידיהם נאום שהם צריכים לשאת אותו, אבל בסופו של דבר מתחילים לצאת נגד המוסד השלטוני ואומרים את האמת שלהם אחרי המשטר האכזרי הוציא כמה אנשים להורג לעיני כולם. הם נחושים להילחם במשטר והתחיל להיות מרד בכל המחוזות שעלול להפיל את השלטון. בזמן הזה הנשיא מחליט שהוא לא יכול לעבור על זה בתיקה והוא מודיע על טורניר חדש, 75 במספר והפעם מי שלוקח בו חלק הם לא האנשים הפשוטים אלא כל הזוכים של השנים הקודמות והכל במטרה להביא למותם של הזוכים האחרונים שמסכנים את המשטר הזה. הם מתחילים לעבור אימונים קשים והפעם יש כאן כוחות הרבה יותר מקצועיים ויהיה קשה מאוד להילחם מולם. הדבר הראשון שהם מחליטים לעשות הוא לעשות בריתות על מנת להבטיח את הישרדותם לפחות על ההתחלה. משחקי הרעב 2 מתחיל לקבל תפנית בעלילה כאשר כולם מוצאים את עצמם על אי עליו הם יצטרכו להוכיח את היכולות שלהם והפעם יש הרבה מאוד שמחכים להם, הפתעות לא כל כך נעימות שיגרמו להם להיות קצת יותר לחוצים.

משחקי הרעב 2


משחקי הרעב 2 הוא סרט מאוד מותח והוא מביא לנו סרט שמצליח להתעלות על הסרט הקודם. הוא מאוד דומה למציאות של היום, יש כאן הבדלי כוחות הן מצד האזרחים והן מצד הממשלה שמנצלת את החלשים. הסרט הזה מביא לנו טורניר מותח במיוחד ויש בו הרבה מאוד תחכומים מצד הממשלה שעשתה מבחינתה הכל על מנת להפוך את הטורניר הזה להכי מאתגר והכי מעניין שהיה עד כה בסרט משחקי הרעב 2. את הסרט הזה אנשים רבים חיכו לראות בבתי הקולנוע, אבל כבר עכשיו ניתן לצפות בו באתר לצפייה ישירה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה