יום רביעי, 4 בדצמבר 2013

מקימי פרק 2

מקימי פרק 2

הסדרה מקימי פרק 2 היא סדרה שמביאה לנו סיפור אישי מאוד והיא מביאה לנו את כל הרגעים הכי גדולים של המעבר בין העולם החילוני לעולם הדתי. מוקי עושה כאן תפקיד מעניין מאוד והוא מצליח להביא לנו את הכישרון שלו וגם את סגנון המשחק הייחודי שלו לסדרה יחד עם יעל. הפרק הזה שם דגש חזק מאוד על חייה האיש בסדרה מקימי פרק 2. בעלה מנסה לעזור לה וזה בגלל שהוא מכיר את העולם הזה והוא מנסה ללמד אותה כל פעם דברים חדשים שהיא לא ידעה אותם.

מקימי פרק 2

מקימי פרק 2 לצפייה ישירה הוא פרק שכל אחד יכול להזדהות עם הדמות, וזה בגלל שיש כאן הרבה מאוד דברים שלוקחים את הדמות הזאת לחלקים מאוד חשובים בחייה האישיים. היא הכניסה את עצמה למקום, בו דרוש הרבה כוח ולא כל אחד יכול לעשות את זה. במיוחד כאשר מדובר באשת תקשורת שצריכה פתאום לשנות הכל בחיים, היא משנה את אורח חייה ואנשים שמכירים אותה לא מבינים איך זה קרה, אבל קיבלו את זה יפה בסדרה מקימי פרק 2. לא להרבה אנשים יש את הכוח הרצון הזה שיש לה ולכן היא הפכה בעיני רבים לדמות מאוד מסקרנת ומעניינת.

מקימי פרק 2

מקימי פרק 2 היא סדרת דרמה על דמות מוכרת, אבל לא כולם נהנים לראות סיפור שלא ממש מתפתח ליותר מדי כיוונים. אנשים מעדיפים לראות דברים שהם לא ביוגרפיה אלא סיפור שיכול להתפתח לכיוונים שונים, זה לא קורה בסדרה מקימי פרק 2. בסופו של דבר מי שמכיר את הדמות ומי שאוהב דרמות, יכול למצוא כאן הרבה עניין והסדרה הזאת יכולה להתאים לו. הפרק הזה ממשיך את הדרמה הזאת וניתן לראות אותו יחד עם הפרק הקודם באתר שלנו. הפרקים החדשים של הסדרה מביאים לנו את כל הדברים החדשים של העונה והם מצליחים להביא את סיפורה האישי והמרגש של הדברים שהיו מאפיינים את גיבורת הסדרה בתקופה המעבר הזאת.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה