יום חמישי, 5 בדצמבר 2013

נראה אותך העונה החדשה פרק 2


נראה אותך העונה החדשה פרק 2
נראה אותך העונה החדשה פרק 2 חוזרת בעונה מצחיקה ומטורפת יותר. כל המשימות המטורפות והמשוגעות של העונה הראשונה יראו כאלה חלשות יחסית לעונה הזו. שי ודרור יהיו מאחורי הקלעים והם ינסו לשכנע את השתול שלהם לביצוע כל מיני משימות מוזרות וזאת על מנת להצחיק אתכם ולשעשע אתכם מול המסך. זה ידוע ששי ודרור הם הצמד הכי מצחיק בישראל ועכשיו הם חוזרים לטלוויזיה אחרי שברדיו הם כבר דבר ידוע. שי ודרור התחילו את הקריירה שלהם ביחד בתוכנית זו ארצנו ועכשיו הם מגישים תוכנית בוקר מצחיקה מתמיד בתוכנית שי ודרור במאה ושלוש FM. אין ספק שתוכנית בוקר זה דבר שמאו דמאד מאוד קשה לעשות כי התחרות היא ענקית אבל שי ודרור עושים את זה מצוין.

נראה אותך העונה החדשה פרק 2 אנשים רוקדים על שולחנות
בעונה הראשונה המשימות היו ממש קורעות מצחוק וזה עדיין כלום למה שמחכה לכם בעונה הזאת. בעונה הראשונה אנשים רקדו על שולחנות, אמרו שטויות, התחילו עם מלצריות וכל זה לעיני המצלמה בלי שהבן או בת הזוג שלהם ידועים על התחבולה. כמובן שהשתולים זוכים בסכומים יפים אם הם מצליחים לעשות הכול בלי שהפרטנר שלהם לא עולה על זה שהם שתולים. שי ודרור נותנים הוראות מצחיקות באוזנייה והכול הולך להיות קורע מצחוק.


נראה אותך העונה החדשה פרק 2 שי ודרור הצמד הכי מצחיק בטלוויזיה

שי ודרור מגיעים לתוכנית חדשה ישנה בעונה שנייה ואתם לא רוצים לפספס שנייה. כל המשימות וכל הצחוקים בפרק אחד מצחיק וקורע ואתם לא רוצים להחמיץ אותו. אין ספק ששי ודרור ידועים כאנשים מצחיקים אבל אחרי שתראו את הפרק הזה תבינו עד כמה. נמאס לכם מריאלטי? נמאס מתוכנית מבאסות? בואו ליהנות מאחלה תוכנית: מצחיקה, שנונה וכייפית ולא תצטערו. רבים כבר הכתירו את נראה אותך בתור התוכנית הכי מצחיקה שיש בטלוויזיה. 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה