יום שני, 9 בדצמבר 2013

גולסטאר 2

גולסטאר 2
אחת התוכניות הכי בולטות של השנים האחרונות היא גולסטאר 2, היא חוזרת אלינו עם עונה חדשה שממשיכה את ההצלחה של העונה הראשונה והפעם מדובר בדמויות חדשות שנכנסות לעולם הכדורגל. הם עוברים כאן הרבה אימונים והכל כדי בסופו של דבר לצאת שחקנים מוצלחים. גולסטאר 2 היא תוכנית שיש בה הכל, היא יכולה להצחיק, יש בה רגעים מרגשים ויש בה גם רגעים עצובים ומתוחים במיוחד. זה לא פשוט להיות בבית אחד ביחד חודש שלם ולפעמים הם מוצאים את עצמם מתווכחים על דברים מסוימים.
גולסטאר 2
גולסטאר 2 לצפייה ישירה מביאה לנו עונה חדשה ומרעננת במיוחד שלוקחת הפעם אותם למשימות חדשות. הפעם ניתן לראות מפורסמים כמו צביקה פיק ועוד רבים אחרים שמנסים להיכנס אל תוך עולם כדורגל שלא ממש מעניין אותן. גולסטאר 2 מנסה לשחזר את ההצלחה הגדולה של העונה הקודמת והיא מביאה לנו הרבה דברים מעניינים. גם הפעם יש הרבה אנשים שלא ממש מצליחים להתחבר לעולם הזה והם מוצאים את עצמם עושים שטויות ולא באמת מנסים להתאמן.
גולסטאר 2

יוצרי הסדרה גולסטאר 2 ניסו להביא גם הפעם הרבה דמויות מעניינות שיכולות להשתלב בתוך החוויה הזאת. הם ידעו שהצופים רוצים לראות אנשים מוכרים והם השתדלו להביא לכאן אנשים מאוד מעניינים מכל מיני תחומים כמו מוזיקה או משחק. הם ניסו לעשות גם הפעם את השילוב הזה של אנשים ידועים ואנשים מוכרים פחות, שביחד מצליחים ליצור רגעים מרתקים עבור הצופים. מה שיפה בתוכנית הזאת זה שהיא מצליחה להביא כאן משהו שונה, כל דמות מצליחה להביא את הצבע המיוחד שלה והם עושים את זה ביחד על המגרש, ביחד הם מצליחים לשלב את הדברים האלו וזה יוצר עבורם את העלילה שכל הזמן מתפתחת ומצליחה להביא דברים לא צפויים. העונה הזאת מביאה לכם את כל הפרקים של התוכנית גולסטאר 2 ואתם יכולים להנות מהם כבר עכשיו והכל לצפייה ישירה לצד העונה הראשונה שנמצאת באתר.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה