יום שלישי, 3 בדצמבר 2013

להיות איתה פרק 4

להיות איתה פרק 4
להיות איתה פרק 4 מביא לכם עוד פרק של הסדרה המרגשת והנוגעת ללב של אסי עזר. רעיון קטן שעלה לאסי עזר בזמן הטיול בלונדון קורם היום עור וגידים, כשהסדרה אותה יצר החלה את הצילומים שימשיכו עד פברואר. מדובר בקומדיה רומנטית בהפקת "קופרמן הפקות", אשר במרכזה עומד עמוס, אופה פשוט מבת-ים (אביב אלוש), שמתאהב בנועה, בתו של טייקון (רותם סלע). "ערב אחד בטיול בלונדון שודר הסרט 'נוטינג היל' וחשבתי שזה יהיה מגניב לעשות אדפטציה ישראלית לכל הסיפור הזה" מסביר אסי. להיות איתה אסי עזר זו סדרה במביאה למסך את חלומה של כל נערה וחלומו של כל נער.

להיות איתה פרק 4 רותם סלע
רותם סלע היא אחת השחקניות הכי טובות בישראל והיא תגלם את בת העשירים המפונקת בסדרה. בהתחלה היא אינה נענית לחיזוריו של האופה אך עם הזמן היא תתרכך ותראה לו אהבה. ללא ספק מדובר באחת הישראליות הכי יפות שיש לנו להציע ובמקביל לסדרה להיות איתה היא משחקת גם בבורר את נטלי שם היא משחקת משוגעת שסגורה בבית משוגעים. רותם סלע ניסתה את דרכה גם בחו"ל והיא בהחלט יכולה להצליח גם שם. אנחנו רוצים לראות אותה על המסך שלנו כמה שיותר כי מדובר בבחורה מושלמת- גם יפה וגם שחקנית מעולה.


להיות איתה פרק 4 הילה סעדה
הילה היא שחקנית מאוד מוכשרת שלוקחת חלק בסדרה להיות איתה לצפייה ישירה, היא בת 31 והיא השתתפה במהלך הקרירה שלה בלא מעט סרטים וסדרות, היא התחילה את הקרירה בשנת 2007 בהשתתפות בסרט "ביקור התזמורת" סרט מאוד מסקרן שבו היא לוקחת חלק שם היא משחקת את סווטלנה, "אולי הפעם" סרט שבו היא לוקחת חלק בשנת 2007, "חמש עשרה דקות" סדרה שבה היא לוקחת חלק בשנת 2010 שם היא משחקת את מנאר דיראר, "מעצר בית" סדרה שבה היא משתתפת בשנת 2010 שם היא משחקת את מלי, "רמזור" היא לוקחת חלק באחד הפרקים בתפקיד אורח היא משחקת את ליאת, ועוד.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה