יום שלישי, 31 בדצמבר 2013

47 רונין לצפייה ישירה


47 רונין לצפייה ישירה

הסרט 47 רונין לצפייה ישירה הוא סרט חדש ומאוד מעניין ואתם בהחלט לא רוצים לפספס את הסיפור הזה בגלל שחוזר אלינו אחד השחקנים המוכרים שלא ראינו הרבה זמן על המסכים שלנו. גיבורי הסרט מחפשים את הנקמה הגדולה בלורד הבוגדני אשר הרג את המאסטר שלהם בעצם והוא הוציא מחוץ לחוק את הרונין, הלוחמים יוצאים למסע מאוד מכובד, הם רוצים להחזיר את הכבוד שלהם ואת הכבוד של הארץ שלהם, בדרך אל היעד הם הולכים לעבור לא מעט מבחנים והם נחושים להשיג את המטרה שלהם כמה שיותר מהר לפני שיהיה מאוחר מדי בסרט 47 רונין לצפייה ישירה.

47 רונין לצפייה ישירה

קיאנו ריבס הוא אחד השחקנים שלוקח חלק בסרט 47 רונין לצפייה ישירה והוא מצליח להבי לנו את המשחק הייחודי שלו והוא עושה את זה אחרי הרבה מאוד זמן שהוא לא השתתף בסרטים במיוחד בסרטים מוצלחים מאוד כמו “מטריקס” שהפך אותו להצלחה מסחררת בכל רחבי העולם. הוא השתתף בסרטים רבים כמו: "כשהעולם עמד מלכת" אחד הסרטים היותר מסקרנים שבהם לוקח חלק השחקן בשנת 2008, הוא אף לוקח חלק בסרט בתפקיד ראשי, "אלי פארקר" סרט שבו לוקח חלק השחקן בשנת 2005, אחד הסרטים המצליחים באותה השנה בתחום המתח והפעולה ועוד סרטים רבים אחרים שבהחלט הופכים אותו לשחקן מאוד מכובד בכל התעשייה הזאת ובסרט 47 רונין לצפייה ישירה.

47 רונין לצפייה ישירה

יש כאן עוד כמה שחקנים ממוכרים בסרט47 רונין לצפייה ישירה שניתן לזהות בסרט החדש וואחד מהם הוא השחקן שהשתתף בסרט החדש "תור : העולם האפל" סרט מאוד מסקרן המביא לנו סיפור הרפתקאות חדש מבית היוצר של תור, הסרט הזה יוצא לאקרנים במהלך השנה האחרונה, "באטלשיפ" עוד סרט מאוד מסקרן בתחום המדע הבדיוני והמתח סרט שיוצא לאקרנים בשנת 2012 ובו לוקח חלק השחקן. הסרט הזה לא הולך לאכזב אותכם והוא זמין כבר עכשיו לצפייה ישירה עם כל השחקנים הטובים בסרט47 רונין לצפייה ישירה. 
 
 
 
 
 
http://www.myvod.me/lest.php?id=20675
 
 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה