יום שלישי, 3 בדצמבר 2013

להיות איתה פרק 5

להיות איתה פרק 5
להיות איתה פרק 5 מביא לכם את אחת הסדרות המרגשות והנוגעות ביותר שיצאו לאקרנים כאן בישראל בשנים האחרונות. אסי עזר יצר סדרה מדהימה שמלמדת אותנו שכסף ומעמד לא שווים יותר בעולם והאהבה היא הדבר החשוב ביותר. רותם סלע ואביב עלוש מגיעים משני עולמות שונים בסדרה אבל שניהם מתאהבים ומצליחים לנצח את כל המחסומים שעומדים בדרך למימוש האהבה שלהם. במקור מי שהייתה אמורה לשחק את בת העשירים היא בכלל בר רפאלי אבל תודו שגם רותם סלע זה תחליף ראוי ואין ספק שמדובר באחד השחקניות הטבוות בישראל ולבטח אחת הישרלאיות הכי יפות במדינה הקטנה שלנו. החורף הזה הולך להיות חם מאוד מתחת לפוך והקפה החם ביד וכמובן עם להיות איתה על המסך.


להיות איתה פרק 5 אביב עלוש
השחקן המוכשר שהתפרסם בעיקר בסדרה אלנבי חוזר למסך שלנו בעוד תפקיד שהוא מבצע מצוין וזה פשוט כייף לראות שחקן ישראלי משלנו ברמה כזאת. עלוש משחק פשוט מצוין וזה תענוג לראות שיש לנו שחקנים מצוינים בישראל ולא צריך לצאת מהבית ולראות סרטים זרים שיש כאלו שחקנים כחול לבן. אביב עלוש מגלם את בן האופה הפשוט שמתאהב בבת העשירים ומתחיל לחזר אחריה בידיעה ברורה שאין לו יותר מדי סיכוי איתה. למרות הסיכוי הנמוך הוא ממשיך לחזר אחריה ולא מוותר. רוצים לדעת איך זה ייגמר? צפו בפרק החמישי ובשאר הפרקים ותגלו ביחד עם כולם.

להיות איתה פרק 5 אסי עזר
הסדרה להיות איתה, היא סדרה חדשה שמגיעה אלינו בקרוב, הסדרה הזאת נכתבה על ידי אסי עזר, אסי הוא אחד המנחים הלוהטים כרגע על המסך, לאחר הצלחתו בחמש עונות בתוכנית "האח הגדול" הוא מצליח לכבוש את הפריים טיים בשנית והוא לוקח גם את תפקיד המנחה בתוכנית הריאליטי החדשה "הכוכב הבא", אין ספק שאסי הפך להיות כוכב מאוד גדול בארץ וכוכב אהוב, הוא אחד המפורסמים האהובים בארץ שלנו שנוהג לשתף אותנו לא מעט במהלך החיים שלו ברשתות החברתיים, אסי מראה לנו לראשונה צד אחר בו, הוא מצליח לכתוב סדרה אשר הופכת לדיבור מאוד חם בתקופה האחרונה, כולם סקרנים לראות את הכתיבה של אסי עזר על המסך.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה