יום חמישי, 12 בדצמבר 2013

אניגמה פרק 5

אניגמה פרק 5

גם הפרק הזה ממשיך להיות מעורפל עבור הגיבור הראשי של הסדרה אניגמה פרק 5 הוא מצליח לחשוב מי האנשים שיכולים להיות שרוצים היו לנקום בו, הוא חושב על כל האנשים שהוא רק יכול לחשוב עליהם וזה הופך אותו למאוד מוטרד. הוא מבין שיש אנשים שלא ממש אוהבים או מחבבים אותו והוא רוצה לדעת למה זה קורה ומה הסיבה בסדרה אניגמה פרק 5. הוא עדיין לא יכול לזהות חלק גדול מהסובבים אותו והוא חושב שאותם אנשים שהתנקשו בו, נמצאים כל הזמן הזה לידו. הרבה מאוד אנשים נמצאים סביבו והם מנסים לעזור לו לעבור את השיקום הארוך הזה והוא מבין שללא עזרה הוא לא יוכל להתמודד עם הדברים.

אניגמה פרק 5

אניגמה פרק 5 לצפייה ישירה מחזיר לנו את כל המתח לאחר שגיבור הסדרה מצליח להרכיב את הפאזל ולהבין שעדיין יש אנשים שלא מעוניינים בקיומו. כל הפרקים שיצאו עד עכשיו מנסים לתאר את הדמות שמגלם עופר שכטר ומנסים להראות לנו את האופי ואת העבר הבעייתי של הדמות שממשיך ללוות אותו גם ברגעים אלה. עופר משחק כאן בתפקיד ראשי והוא הולך מלווה אותנו והולך ללוות אותנו תקופה ארוכה עם עדי הימלבוי שגם היא מצטרפת אליו במהלך הסדרה. אניגמה פרק 5 הוא פרק שמביא לנו את המתח שיש בחדרי חדרים בין הדמויות השונות.

אניגמה פרק 5

אניגמה פרק 5 מביא לנו הרבה מצבים בו הגיבור הראשי צריך לקבל החלטות לגבי איך שהחיים שלו יראו. אנשים רבים מצליחים לעזור לו להבין את העבר שלהם והם מתארים את הדברים שהם עברו ביחד והכל כדי שהוא ינסה להיזכר. כל הדברים שהוא מגלה ככל שהזמן עובר, לא כל כך נעימים עבורו והוא צריך לדעת לשתף אותם עם אנשים אחרים בסדרה אניגמה פרק 5. את הפרק הזה ניתן לראות עם כל המתח האדיר שלו באתר לצפייה ישירה שמצליח גם הפעם לספק את הסחורה.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה