יום שלישי, 10 בדצמבר 2013

6 פעמים לצפייה ישירה

6 פעמים לצפייה ישירה

אחד הסרטים הישראלים הכי חדשים שמביא לנו את הסרט הטוב ביותר של השנה הוא הסרט החדש 6 פעמים לצפייה ישירה. הסרט הזה מצליח להביא לנו עלילה שמאוד מתאימה למציאות של היום והיא מצליחה להביא לנו את כל הדברים הכי חמים מבחינת בני הנוער של היום שמשחיתים את ההתנהגות שלהם באמצעות הדברים שהם עושים. ניתן לראות כאם שחקנים לא מוכרים ויש כאן בעיקר בני נוער, אבל הסרט הזה מצליח להיות כל כך עמוק שזה לא משנה את העובדה שהסרט 6 פעמים לצפייה ישירה הוא באמת הצלחה שיכולה להשפיע על אנשים רבים ובעיקר לגרום להורים להיות מודעים יותר..

6 פעמים לצפייה ישירה

6 פעמים לצפייה ישירה הוא סרט שמביא לנו נערים בבית הספר ואת הנערה היחידה שמגיע לאותו בית הספר ורוצה להיות חלק מהחבורה. היא מנסה להיות מקובלת והיא יודע שהיא צריכה לעשות דברים שבגילה לא צריך לעשות כדי להשיג מטרה זו. היא מקיימת יחסי מין עם הנערים מהחבורה והיא עושה דברים שאסור לה בכלל לעשות בגיל שלה. התופעה הזאת מתארת היטב בסרט 6 פעמים לצפייה ישירה את מה שמתרחש במציאות של ימינו, כאשר כל נערה חשופה לדברים האלה וההורים לא יודעים מה בדיוק קורה כשהילדה או הילד שהלם לא נמצאים בבית.

פעמים לצפייה ישירה

הסרט 6 פעמים לצפייה ישירה מנסה להעביר מסר והוא עושה את זה בצורה לא שפוטה לעיכול. יש כאן הרבה סצינות שילידם לא צריכים לראות והסרט מנסה להמחיש את מה שקורה לילדים שלנו היום, כשההורים לא שמין מספיק דגש על הנושא כמו שהוא מתואר בסרט 6 פעמים לצפייה ישירה. הדמות הראשית של הסרט מנסה להראות כיצד בחורה תמימה מוכנה ללכת רחוק רק בשביל לא להרגיש לבד בעולם שלה והיא מוכנה ללכת רחוק מאוד ולפעמים אפילו להגזים. את הסרט הזה אסור לפספס והוא באמת מביא משהו שכדאי מאוד לראות ולהסיק ממנו מסקנה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה