יום שלישי, 31 בדצמבר 2013

6 פעמים לצפייה ישירה


6 פעמים לצפייה ישירה

הסרט הישראלי המסקרן של השנה הוא הסרט החדש 6 פעמים לצפייה ישירה שמצליח להביא לנו בעיה מאוד רצינית של מה שקורה היום עם הנוער הישראלי וחוסר תשומת לב של ההורים וגם של הרשויות שלא עושים מספיק כדי עצור את התופעה הזאת בכל רחבי המדינה לפני שיהיה מאוחר מדי, כמובן שמי שצריך לראות את הסרט החדש 6 פעמים לצפייה ישירה הם ההורים שצריכים להתחיל לדאוג הרבה יותר על ילדיהם ולנסות להבין שהם חייבים לעשות להם םיקוח הדוק יותר כדי שלמור עליהם במפני כל הסכנות שיש היום בחוץ שהם נחשפים אליהם כבר מגיל צעיר מאוד. הסרט הזה מצליח להביא לנו הרבה מאוד דברי שאתם לא רוצים להתעלם מהם וחייבים לראות כדי להבין את גודל הבעיה.

6 פעמים לצפייה ישירה

הסרט החדש 6 פעמים לצפייה ישירה מצליח להביא לנו את כל הדברים הכי מליצים שיכולים לקרות לילדים היום, הוא שם דגש על הנערים ועל הנערות שעושים דברים שהם לא צריכים לעשות בגיל כזה צעיר וזה יוצר בעיה מאוד גדולה. הסרט הזה מצליח להביא לנו את הקשיים של הנערות ואפילו של הנערים שמנצלים את המעמד המגניב שלהם כדי להיות חלק מהעולם מהקובלם בסרט החדש 6 פעמים לצפייה ישירה. את הבעיה הזאת מישהו צריך לפתור ויש כאן מסר שמועבר להרבה מאוד גורמים שצריכים להתחיל לעשות משהו עם התופעה הזאת לפני שיהיה מאוחר מדי וכל זה קרוה לצד הרבה מאוד התפתחויות.

6 פעמים לצפייה ישירה

אי אפשר להתעלם מהסיפור העצוב שקורה כאן ומה שעצוב עוד יותר הוא שהדמות הראשית של הסרט בכלל לא ודעת לבעיה בסרט 6 פעמים לצפייה ישירה. הסרט הזה מצליח להביא לנו את המציאות הזאת ולגרום להבין שאנו לא עושים מספיק כדי לעצור את התופעה הדוחה הזאת. 6 פעמים לצפייה ישירה הוא חובה צפייה לכולם וכלא אחד יכול ללמוד את הבעיה הזאת שיש לנו כאן.


לצפייה בסרט המלא!


 
 
 
http://www.myvod.me/lest.php?id=29717
 
 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה