יום שני, 2 בדצמבר 2013

מכבי תל אביב נגד הפועל רעננה שידור ישיר

מכבי תל אביב נגד הפועל רעננה שידור ישיר
מכבי תל אביבנגד הפועל רעננה שידור ישיר מביא לכם עוד משחק צמרת בליגה העל. הפועל רעננה הממקום הרביעי פוגשת את מכבי תל אביב מהמקום השני. אם רעננה מנצחת היא מתקרבת בכדי 4 נקודות להפועל באר שבע שנמצאת במקום הראשון. אם מכי מנצחת היא עוקפת את באר שבע וכובשת את המקום הראשון. הצהובים ידועים שכל תוצאה פרט לניצחון הערב תיחשב שהפתעה ענקית והם חייבים להגיע מרוכזים ולצאת עם הנקודות מהמגרש הביתי. רעננה תנסה לעקוץ במתפרצות, אך יהיה לה קשה מול ההגנה המהירה של מכבי תל אביב שמקבלת עזרה קבועה מהקשרים האחוריים. אני חושב שרעננה אומנם קבוצה סימפטית אבל אין סיכוי שהיא תצליח להוציא הערב נקודות בבלומפילד.

לצפייה במשחק המלא- לחץ כאן!!!

מכבי תל אביב נגד הפועל רעננה שידור ישיר הקהל הצהוב
הקהל של מכביתל אביב הוא הקהל הכי טוב בארץ והערב בבלומפילד שוב נזכה לראות אותו ממעודד ודוחף את הקבוצה שלו. הצהובים יודעים שכל משחק בבית הם חייבים לנצח ואין ספק שאם מכבי לא תנצח הערב זה יהיה כישלון גדול, עם כל הכבוד וההערכה להפועל רעננה. האדומים יגיעו להפריע לצהובים לפתח את המשחק הרגיל שלהם ובהחלט ניתן לומר שמכבי תנצח הערב ואפילו בתוצאה משכנעת. הצהובים ירצו להמשיך את הניצחון על הפועל חיפה ולהוכיח שהם יכולים לנצח גם בלי עזרתו של השופט.

מכבי תל אביב נגד הפועל רעננה שידור ישיר הרוטציה של פאולו סוזה
מכבי תל אביב מגיעה הערב למשחק ושוב השחקנים לא ידועים את ההרכב שיפתח במשחק. סוזה שומר את הקלפים קרוב קרוב לחזה ואף אחד לא יודע מי יהיו ב-11 שיפתחו את המשחק. הצהובים מגיעים למשחק הזה בפייבוריטים ברורים ורק ניצחון ישביע את רצונם של האוהדים הצהובים ביציע. רעננה תנסה לעשות הכול בשביל להרוס למכבי את התכוניות אבל זו תהיה משימה מאוד מאוד קשה וגם תוצאת תיקו תהווה הישג עבור האדומים.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה