יום שלישי, 3 בדצמבר 2013

משחקי הרעב התלקחות לצפייה ישירה

משחקי הרעב התלקחות לצפייה ישירה
אחד סרטים הכי טובים שזכו להצלחה מאוד גדולה וגם לאחוזי צפייה בבתי הקולנוע, הוא הסרט משחקי הרעב התלקחות לצפייה ישירה, הסרט הזה מביא לנו את חלקו השני בסדרת סרטים זו והוא מצליח להתעלות על הסרט הקודם. הסרט הזה מביא לנו משהו שמאוד מדמה את המציאות, אבל לוקח את זה למצב קצת יותר קיצוני וכל זה גורם לנו לחשוב שזו המציאות האמיתית פשוט זה לא נראה כל כך גרוע כמו בסרט. הסרט השני מצליח להתעלות על הסרט הקודם והכל בגלל העלילה שמצליחה לבנות את עצמה בקצב מהיר והיא מראה לנו את הרוע שיש בשלטונות שמוכנים להרחיק לכת ולעשות הכל על מנת לדכא את העם השפוט שממלא כבר לא מאמין לשום דבר ומתחיל למרוד בכל המחוזות ברחבי המדינה בסרט משחקי הרעב התלקחות לצפייה ישירה. נשיא המדינה לא מוכן לעבור על זה בשתיקה והוא יעשה הכל על מנת לדכא את המרד בכל האמצעים העומדים לרשותו, זה גם לא גורם לו להזניח את הטורניר החדש שהפעם הרבה יותר מושקע מהרגיל והוא מביא לנו את כל הדברים החדשים העומדים לרשות המשתתפים בטורניר. הסרט הזה ממשיך להביא לנו את כל הדמויות מהסרט הקודם ומוסיף כמה דמויות חדשות שמצליחות לפתח את העלילה ולהוסיף מתח ופעולה במהלך הטורניר. כל זה גורם למבקרי סרטים רבים לתת לו ציון גבוה במיוחד לשבח את העלילה החדשה.
משחקי הרעב התלקחות לצפייה ישירה
הסרט הזה מציג לנו את הזוכים הצעירים שלאר ממש מצליחים לשכנע את נשיא המדינה בזה שהם מאושרים ומאוהבים. הם יוצאים למסע בכל המחוזות ובסופו של דבר מבינים שהם לא מצליחים להסתיר את הכעס שלהם על הממשלה. העם הפשוט רואה את זה ויודע שמאחורי החיוכים הלא אמיתיים האלה בסרט משחקי הרעב התלקחות לצפייה ישירה, מסתתר חיוך של עצב שרוצה למרוד ולהשמיד אחת ולתמיד את הממשל המדכא. הנשיא לא קונה את מה הם מנסים לשדר ומורה להשמיד מחוז שלם וגם להשתמש בכל הכוח על מנת לדכא את העם. בסופו של דבר הזוכים לא מצליחים יותר לשלוט בעצמם ומתחילים לשדר עוינות כלפי הנשיא וכלפי השלטון. הם מזדהים עם העם הפשוט והמרד תופס תאוצה ומתחיל להשפיע כל על כולם בסרט משחקי הרעב התלקחות לצפייה ישירה. הנשיא לא מוכן לעבור על זה בשתיקה והוא עושה טורניר נוסף שבו משתתפים כמעט כל הזוכים של טורנירים קודמים והכל במטרה שהזוכים הטריים ימצאו את מותם ולא יוכלו להמשיך לשדר את ההזדהות שלהם אל העם הפשוט. כאשר הטורניר ה-75 במספר נפתח, הזוכים הטריים מצליחים לבנות כמה בריתות עם רוצחים אחרים וזה כדי להבטיח שלא יהרגו אותם על ההתחלה. הם מוצאים את עצמם על אי שיש בו הרבה מאוד דברים איתם הם צריכים להתמודד. הפעם הקרב הולך להיות הרבה יותר קשה ומאתגר.
משחקי הרעב התלקחות לצפייה ישירה

משחקי הרעב התלקחות לצפייה ישירה הוא סרט שמצליח לשמור על המתח שלו ועל מהירות העלילה במהלך כל הסרט. הם מנסים לשרוד בכל האמצעים העומדים לרשותם והכל על מנת להוכיח את החוזק שלהם ואת החברות שלהם שמצליחה להתעלות על הכל ושום דבר לא יכול לשבור אותם בסרט משחקי הרעב התלקחות לצפייה ישירה. הסרט הזה נשאר עם סוף פתוח וכבר בימים אלו ממש מצלמים את הסרט השלישי שימשיך להראות לנו את ההתנגדות הגדולה שקמה נגד השלטון האכזרי שמתחיל להתפורר לאט לאט.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה