יום שני, 23 בדצמבר 2013

פעילות על טבעית: המסומנים

פעילות על טבעית: המסומנים

אחד הסרטים הכי חדשים שממשיך להביא לנו את סדרת סרטי האימה הטובים שיותר שיצאו כאן בשנים האחרונות, הוא הסרט החדש בשם פעילות על טבעית: המסומנים. הסרט הזה מביא נו את הסרט החמישי בסדרת הסרטים הזאת והוא מצליח להביא את הסיפור שאנו רגילים אליו בצורה קצת שונה והוא מעדכן את כל הדמויות ומצליח להביא לנו סיפור חדש לגמרי. הסרט הזה לא מתמקד יותר בכל המשפחה שהייתה בעניינים בסרטים הקודמים ומביאים לנו הפעם עלילה שונה ממה שהתרגלנו לראות והיא מצליחה להביא לנו סרט שנראה כמו קודמיו, אבל הוא לוקח את כל הדברים למקום חדש לגמרי. פעילות על טבעית: המסומנים הוא מבין הסרטים הבודדים שעדיין מצליח לשמור על המתח שלו לכל אורך הסרט והוא מצליח להביא לנו את כל הקטעים הכי מפחידים שלו וזה הופך אותו לאחד הסרטים הכי מפחידים שניתן למצוא היום והוא כבר רץ משנץ 2006 ועדיין מצליח להביא לצופים דברים מעניינים. גם הפעם ניתן לראות דמויות חדשות שבכלל לא מוכרות מכולם הקולנוע וכל אחת מהדמויות מצליחה להביא את המשחק המצוין שלה ולהשתלב יפה מאוד בתוך עלילת הסרט, שלא מפסיק להביא גם הפעם את כל הרגעים המלחיצים שלו הכל בגלל אותה ישות שממשיכה להיות שנושא העניינים גם בסרט החדש. היוצרים של הסרט זה, שאחד מהם הוא יוצר ישראלי, בהחלט מצליחים להביא לנו הצלחה מסחררת של השנה והם עושים את זה בפעם נוספת.

פעילות על טבעית: המסומנים


פעילות על טבעית: המסומנים לצפייה ישירה הוא סרט שמביא לנו בחור צעיר שאוהב להסתובב ברחובות שיש בהם הרבה מאוד פשיעה ועוני. הוא רגיל להיות בסביבת אנשים לא כל כך נחמדה והוא אפילו מנסה מדי פעם להשתלב בתוך הקבוצות האלה ולהיות חלק מהם. הוא לא ממש מצליח לעשות את זה ורבה פעמים הוא מקבל מהם יחד מאוד עוין וזה גורם לו לקחת מהם קצת מרחק. הוא תמוד תמיד לכמה חבריו הטובים ביותר והם תמיד נמצאים ביחש ומשתפים אחד את השני בכל מיני בעיות. יום אחד אותו בחור מוצא את עצמו עובר כל מיני דברים מוזרים שהם אין להם שום הסבר הגיוני והוא מבין שיש כאן בעיה חדשה שהוא עדיין לא נחשף אליה בעבר. הסרט פעילות על טבעית: המסומנים מראה לנו את הבעיות החדשות שלו והוא מנסה לשתף אותם עם חברים שמהר מאוד מבינים שמדובר כאן במשהו גדול יותר והם צריכים לקבל עזרה מאנשים שמבינים בנושאים על טבעיים ולהבין מה בדיוק רודף אותו. הם הולכים לכל מיני אנשים ומהר מאוד מבינים שיש לו בעיה מאוד רצינית ואף אחד לא מוכן לעזור לו לטפל בה, מישהי שכן ניסתה לעזור לו סיכנה בשביל זה את חייה ולא ממש הצליחה להוציא אותו מהסכנה. עכשיו הוא מבין שהוא קשור לכל מיני דברים מסוכנים שאי אפשר לפתור אותם בצורה רגילה והוא זקוק להרבה מאוד מזל כדי להוציא את עצמו מהמצב הזה.

פעילות על טבעית: המסומנים

פעילות על טבעית: המסומנים הוא סרט מעניין מאוד והוא מתחיל עם הרבה מאוד סצנות רגילות בהתחלה שלא ממש מעידות על גודל הבעיה שהולכת ללוות את גיבור הסרט במהלך העלילה. הסרט הזה הצליח גם הפעם להביא לנו משהו נורא מעניין והוא ממשיך להיות מצולם בצורה שמאפיינת אותו ועדיין מדובר באחד הסרטים הבודדים שמצליחים לעשות סרט טוב עם תקציב דל במיוחד. את הסרט הזה לא באמת תרצו לפספס במיוחד לכל מי שאוהב את ז'אנר האימה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה