יום ראשון, 8 בדצמבר 2013

לשבור את הקרח

לשבור את הקרח

אחד הסרטים המצוירים שיוצאים ממש בימים אלו הוא הסרט החדש לשבור את הקרח. הסרט הזה מגיע עם סיפור נורא מעניין שמזכיר לנו הרבה סרטים קודמים שדומים לו, אבל הוא שונה קצת בגלל הדמויות שלו וגם בגלל הסיפור השונה שלו. הוא מביא לנו כמה דמויות מרכזיות כאשר הכי בולטת היא נערה שהטילו עליה קללה כשהייתה צעירה ועכשיו היא מחליטה לצאת למסע ולהסיר את הקללה הזאת בסרט לשבור את הקרח, יחד עם כמה חברים שלה שאכפת להם ממנה והכל כדי שהיא תוכל לחזור לחיים הקודמים שלה יחד עם הממלכה שלה שגם עליה טילו קללה ומאז חיי אנשים רבים השתנו.

לשבור את הקרח

לשבור את הקרח לצפייה ישירה מראים לנו כיצד היא יוצאת למסע הזה והיא מנסה להחזיר את הבית שלה. לפני שנים רבות הטילו על הממלכה שלה קללה ומאז יש שם רק שלג. אין לא ראו אור שמש הרבה מאוד שנים ועכשיו היא רוצה לשים לזה סוף ולהפסיק את הקללה הזאת. היא נעזרת בהרבה חברים שלה שהולכים אחריה ורוצים לעזור לה בסרט לשבור את הקרח, הם רוצים שהיא תפסיק לסבול ומוכנים לעשות בשבילה הכל. הם רוצים להחזיר את הנופים היפים שמוסתרים בגלל השלג שנמצא בכל מקום ומסתיר את היופי של המקום הזה.

לשבור את הקרח


הסרט הזה מיועד עבור צעירים רבים והוא מביא איתו הרבה מאוד הרפתקאות את הנערה. היא מצליחה להגיע רחוק, אבל בדרך מצפים לה הרבה מאוד דברים לא צפויים שהיא צריכה להתמודד איתה. יש ביער הרבה זאבים וטרולים והרבה אויבים אחרים שיעשו הכל כדי להפיל אותה. היא צריכה להיות כל הזמן על המשמר ולראות מי ינסה לעצור אותה בסרט לשבור את הקרח. בזכות החברים שלה, היא מצליחה להגיע רחוק ולעבור הרבה מאוד מכשולים בדרך, אבל לא בטוח שהיא תצליח לעבור את כולם בשלום, כל זה לא גורם ה ולסובבים אותה לאבד תקווה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה