יום ראשון, 29 בדצמבר 2013

מקימי


מקימי

הסדרה מקימי היא סדרה שצופים רבים הצליחו להתחבר אליה וליהנות ממנה בגלל כל הדרמה שהסדרה הזאת מביאה והיא מצליחה להביא כאן סיפור נורא אישי ומיוחד שחושף אותנו לתהליך מאוד מעניין שמתרחש במשפחה חילונית ועם הזמן מחליט לחזור בתשובה. הסיפור הזה הוא סיפור מאוד אישי שמצליח להביא לצופים את המעבר הלא ברור הזה מהעולם החילוני לעולם הדתי. יעל פוליאקוב ממשיכה להביא לנו את כל הדברים הטובים במשחק שלה והיא לא עושה את זה לבד אלא לצד מוקי שגם מצליח להביא את כישורי המשחק המיוחד שלו. הסדרה הזאת מתחילה עם דמויות חילוניות לגמרי ונגמר כאשר כולם עברו כאן תהליך של ממש והפכו לדתיים מן המניין.

מקימי


הפרק החדש והטרי של הסדרה מקימי פרק 5 לצפייה ישירה מצליח להראות לנו את כל ההתמודדויות של גיבורי הסדרה והוא מצליח להראות לנו את כל הדברים שהם עוברים פה במהלך חייהם הצעירים ולאט לאט הופכים לאנשים דתיים. הם ממשיכים את הדרך החדשה שלהם ואף אחד לא יכול כבר לעצור את ההחלטה שלהם ואת הטירוף שאחז בהם והם מאוד נחושים לסיים את התהליך הדתי הזה עם הרבה עזרה שהן מקבלים מאנשים שונים בסדרה מקימי. כל הפרקים כאן מביאים לנו את ההדרגתיות של הסדרה ומראים את התהליך עצמו שהם עוברים כאן.

מקימי

מקימי היא סדרה עם הרבה מאוד רמה והרבה אוד החלטות שבני הזוג צריכים לקבל ביחד והם עושים את זה אחרי שחשבו על זה הרבה מאוד זמן וכל זה קורה כשהם בכלל לא חשבו שיגיעו למצב הזה בחיים שלהם מתישהו. מקימי היא סדרה שלא ממש מתאימה לכל אחד, אבל היא בהחלט יודעת לקחת אישיות מעניינת ולהביא את הסיפור הלא רגיל שלה תוך כדי הרבה מאוד דברים והתפתחויות מסביב. כל הפרקים של הסדרה הזאת מביאים לכם את הסיפור האישי והמעניין הזה שמצליח להפוך כאן את כל הדברים ולהראות את המעבר המעניין הזה.


 
 
 
 
 
 
 
 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה