יום ראשון, 8 בדצמבר 2013

לעוף על הזמן

לעוף על הזמן

בשנים האחרונות הסרטים המצוירים הפכו לנפוצים מאוד והם מביאים לנו את כל הצבעוניות שהילדים והמתבגרים אוהבים לראות. אחד הסרטים החדשים ששייכים לז'אנר הזה הוא הסרט החדש לעוף על הזמן. הסרט הזה מגיע עם כל הדברים החדשים והוא מציג לנו סיפור מצחיק שמאוד מתאים למציאות של היום והוא גם מנסה להעביר מסר מאוד בסרור בסרט לעוף על הזמן וכל זה קשור לאוכל שאנחנו אוכלים. מי שעומד במרכז העלילה הוא שתי תרנגולות שמיוצאים למסע ארוך והכל כדי להשיג מטרה מעניינת מאוד. כל הילדים יכולים להתחבר לסרט היפה הזה והוא מצליח להביא כאן משהו שיכול להתאים אפילו למבוגרים.

לעוף על הזמן

לעוף על הזמן לצפייה ישירה הוא סרט שמביא לנו שתי תרנגולות שלא ממש מצליחות להסתדר בניהן. הן כל הזמן רבות וכל הזמן עסוקות בלנהל מלחמה על הדברים הכי קטנים, כל זה יום אחד משתנה והן מחליטות שצריך לשלב כוחות ולצאת למסע כדי להשיג מטרה שחשובה שעיניהם והן נחושות להשיג מטרה זו. לעוף על הזמן מציג לנו את המסע שלהם בעקבות אכיל תרנגולות, הן רוצות לשים סוף לדבר הזה והכל כדי שאנשים יפסיקו לאכול אותן. המכה הכי גדולה היא החג ההודיה, בחג הזה כמות העופות שבני האדם אוכלים היא גדולה מאוד ומישהו צריך לעצור את זה.

לעוף על הזמן

לעוף על הזמן הוא סרט שיכול להבעיר מסרט כבר מגיל צעיר מאוד לילדים והוא מנסה להכניס לראש שלהם את מה שעומד מאחורי הסרט הזה ואת המטרה שלו. רבים מההורים יכולים לראות בזה משהו חיובי, אבל לא כולם רואים את זה בעין יפה ולא מעוניינים שילדיהם ייחשפו למסרים כאלה כבר בגיל צעיר מאוד בסרט לעוף על הזמן. הסרט הזה מביא לנו סיפור מבדר והוא מצליח להביא כאן הרבה מאוד קטעים מצחיקים של תרנגולות שלא היו בהתחלה מצליחים לתקשר ואם הזמן הפכו לחברים מאוד טובים.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה