יום שני, 9 בדצמבר 2013

לעוף על הזמן

לעוף על הזמן

אחד הסרטים המצוירים שמתארים לנו סיטואציה שמתרחשת מדי יום בכל בית בעולם ומנסה להעביר ביקורת סמויה. אחד הסרטים החדשים ששייכים לז'אנר הזה הוא הסרט החדש לעוף על הזמן. הסרט הזה מגיע עם כל הדברים החדשים והוא מציג לנו סיפור מצחיק שמאוד מתאים למציאות של היום והוא מנסה להראות כיצד כבר מגיל צערי מאוד ניתן באמצעות סרטים כאלה ללמד את הילדים דברים שיכולים בעתיד לעזור להם אולי. מי שעומד במרכז העלילה הוא שתי תרנגולות שמיוצאים למסע ארוך והכל כדי להשיג מטרה מעניינת מאוד. הם לא ממש מצליחים להסתדר בניהם אבל בסופו של דבר למען מטרה משותפת הם עושים את זה באופן מושלם.

לעוף על הזמן

לעוף על הזמן לצפייה ישירה הוא סרט שמביא לנו שתי תרנגולות שלא ממש מצליחות להסתדר בניהן. הן לא מצליחות להגיע להסכמה לדברים הכי פשוטים ובסיסיים ועם הזמן לומדים שאכילת העופות, זה תופעה שיש לעצור אותה כמה שיותר מהר לפני שלא יישארו עופות. לעוף על הזמן מציג לנו את המסע שלהם בעקבות אכיל תרנגולות, הן רוצות לשים סוף לדבר הזה והכל כדי שאנשים יפסיקו לאכול אותן. המכה הכי גדולה זה החג ההודיה, בחג הזה ישנה כמות גדולה מאוד של עופות שנאכלות על ידי בני האדם וזה מטריד את התרנגולות של הסרט המצויר הזה.

לעוף על הזמן

לעוף על הזמן מצליח להעביר את המסר שלו לא בדרכים סמויות אלא בדרכים הכי גלויות שניתן לראות במהלך כל העלילה, אין כאן ניסיון להסתיר את הביקורת על בני האדם. רבים מההורים יכולים לראות בזה משהו חיובי, אבל לא כולם רואים את זה בעין יפה ולא מעוניינים שילדיהם ייחשפו למסרים כאלה כבר בגיל צעיר מאוד בסרט לעוף על הזמן. הסרט הזה מצטרך אל סדרת הסרטים המצוירים שיש לנו באתר והוא מציע לכם אותו בחינם לצפייה ישירה והכל כדי שתוכלו להנות ממנו עם הילדים שלכם.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה