יום שני, 23 בדצמבר 2013

הכל אבוד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

הכל אבוד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

כל הסרטים שאנו מכירים, הם סרטים שמאחורי הקלעים שלהם פועלים הרבה מאוד אנשים שכל אחד מהם אחראי על תחום אחריות אחר בסרט ואחד התחומים האלה הוא התסריט, בו יושב התסריטאי וכותב את כל הטקסטים ואיך שהסרט יראה. בסרט החדש הכל אבוד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה לא תמצאו כמעט טקסטים ורוב הסרט הוא על בחור שמוצא את עצמו בלב הסערה בלב ים וצריך להתמודד עם זה לבד ללא עזרה של אף אחד. הסרט הזה הוא ייחודי מאוד והוא מצליח להביא לנו משהו נורא שונה מכל הסרטים האחרים, העובדה שאין בו כמעט טקסט, למעט קריאות עזרה במכשיר הקשר, הסרט הזה עסוק בלתאר לנו את הסיטואציה הבעייתית אליה נקלע גיבור הסרט, אותו רגב מגלם השחקן הוותיק רוברט רדפורד. בגיל 77 הוא עדיים נמצא השיא הכושר שלו והוא מצליח להביא לנו את אחד הסרטים המפתיעים והמתוחים של השנה והוא מצליח להביא את הדמות שלו בסרט הכל אבוד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה עם כל האתגרים שהוא צריך לעבור. הסרט הזה מבוסס על סרט שצולם אי שם בשנות השישים והוא מביא לנו את החידוש של אותו הסרט ועם שינוי השם שלו. גם אז רוברט רדפורד היה השחקן הראשי ועכשיו אחרי כמעט חמישים שנה הוא עדיין מוצא את עצמו בתעשייה הזאת.

הכל אבוד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

הכל אבוד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה הוא סרט שמביא לנו בחור מבוגר שמה שהוא אוהב לעשות הוא לקחת את היאכטה שלו ולצאת לכל מיני מקומות בעולם לבדו. הפעם הוא מחליט לקחת את היאכטה שלו והוא יוצא למסע באוקיינוס ההודי, כשהוא לבד, ובעיה מתחילה להיווצר כאשר היאכטה שלו מתנגשת באחד החלקים שהיה שייך לאחת הספינות וזה יוצר חור ביאכטה. עם הזמן הוא מתחיל להבין שמתחילים להיכנס מים אל היאכטה והוא לוקח את כל מה שא ליד ומתחיל להוציא את המים האלה, הבעיה מתחילה להיווצר כאשר הוא מבין שיש יותר מדי כמויות גדולות של מים והוא לא יצליח להוציא אותם לבדו. הוא לוקח את מכשיר הקשר והוא מנסה להזעיק עזרה, אבל בגלל כמויות המים האדירות בסרט הכל אבוד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה, הקשר לא עובד והוא מוצא את עצמו לבד בלב האוקיינוס ההודי מנסה לצאת מהמצב הבעייתי אליו הוא נקלע. הוא לא מתייאש ומנסה לחשוב על כל מיני דרכים שהוא צריך לעשות כדי להוציא את עצמו מהבעיה הזאת לפני שיהיה מאוחר מדי. הוא יודע שיש לו סירת גומי מתנפחת לצורך המצבים האלה והוא משתמש בה כדי לחלץ את עצמו מהיאכטה. הבעיות לא נגמרות כאן ועכשיו הוא חשוף באמצע האוקיינוס לסערה מאוד גדולה שמאיימת על חייו ושום סירת גומי לא תוכל לעזור לו.

הכל אבוד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

הכל אבוד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה הוא סרט שמביא לנו מתח לכל אורכו והוא עושה את זה על ידי הזדהות עם הדמות שנקלעת למצוקה. כל אחד יכול להזדהות עם הדמות של הסרט בגלל שזה מסוג הדברים שבאמת יכולים לקרות וזה לא משהו דמיוני וכבר קרו דברים מעולם. הפעם יש לנו הרבה מאוד מתח וכל אחד מוצא את עצמו מרותק במהלך כל הסרט וגם המשחק של השחקן הראשי תורם רבות לעלילת הסרט. הסרט הזה מביא לכם את כל הדברים הכי מעניינים שלו והכל לצפייה ישירה באתר שלנו עם כל הסרטים הכי חמים של השנה.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה