יום חמישי, 2 בינואר 2014

להיות איתה פרק 7 הדלפה

להיות איתה פרק 7 הדלפה

מי שעקב אחרי הפרקים הקודמים של הסדרה יודע שהפרק החדש של הסדרה להיות איתה פרק 7 הדלפה מביא לנו את כל הדברים הכי חדשים שאתם ממש לא רוצים להתעלם מהם והם מביאים את כל הדברים הכי חדשים בכל הנוגע לזוגיות שלהם וכל זה קורה עם הרבה מאוד התפתחויות אחרות מצד ונסה במיוחד. עמוס הוא ממשיך להיות מבולבל והוא לא באמת יודע מה הוא רוצה לעשות עם עצמו. ונסה לא מבינה מה קורה כאן והיא מגלה בכל הפרק החדש של להיות איתה פרק 7 הדלפה דרך העתונות והיא מנסה להוציא הסברים מעמוס כי בדיוק כשהיא מתחילה לתכנן את החתונה.

להיות איתה פרק 7 הדלפה

הפרק החדש מצליח להביא לנו את כל הדברים הכי לא צפויים והיא ממשיכה לספק לכל הצופים הרבה מאוד דברים שאתם ממש לא רוצים להפסיק את כל הדברים הכי נחמדים האלה. עמוס יודע שהוא נמצא בבעיה ממש גדולה וכל זה קורה ברגע הכי לא מתאים בשבילו והכל בגלל אחיו. להיות איתה פרק 7 הדלפה הוא פרק עם הרבה מאוד דרמה והוא מנסה להביא לנו כמה דברים מאוד מיוחדים של כל מה שקשור כאן לזוגיות שיש כאן בין כולם וזה מכניס את כולם ללחץ ולמצבים לא נעמים במיוחד.

להיות איתה פרק 7 הדלפה

להיות איתה פרק 7 הדלפה מביאה לנו את כל הדברים הכי מרתקים שלה והיא ממשיכה להראות לנו את כל הרגעים הגדולים של כולם, היא ממשיכה להביא לנו סיפורים מעניינים וכל זה קורה עם הרבה מאוד דברים מסביב. כל אחד מנסה להשפיע פה על האחר וכל זה קורה רגע לפני שצריך לקבל את כל ההחלטות הגורליות של כל אחד ואחת מהצדדים בסדרה להיות איתה פרק 7 הדלפה. הפרק החדש של הסדרה מראה לנו את חילוקי הדעות שיש בין עמוס לונסה והוא מנסה לשים לזה סוף אחת ולתמיד ולא להיות איתה יותר לעולם. 
 

 
 
 
 
 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה